


























| Kód: | 69345 |
| Výrobce: | Bresser |
| Cena s DPH : | 1 639,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Není skladem |
| EAN: | 4007922201382 |
| značka: | Bresser |
| Bresser: | Dalekohledy National Geographic |
| hmotnost: | 1.09 |
Tento klasický binokulár s porro hranolem a výkonnými objektivy produkuje sedminásobné zvětšení, přičemž udržuje zcela stabilní obraz. Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 7x50 je ideální k libovolnému typu pozorování přírody: ke studiu divoké přírody, k pozorování z pevného stanoviště, hledání a stopování divokých zvířat. Skvělý společník pro každého lovce nebo horského turistu.
Optika
Klasická konstrukce s porro hranolem a se všemi členy vyrobenými z optického skla BK–7, které má dobrý index lomu a nabízí čistý obraz. Optika s antireflexní úpravou na všech členech garantuje výrazně vyšší prostupnost světla sklem, čímž se zvyšuje věrnost barev a kontrast.
Tělo odolné proti nárazům
Navzdory skutečnosti, že je jeho tělo vyrobeno z plastu, vykazuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. Dalekohled je odolný vůči otřesům, nárazům a dokonce i vůči pádu z malých výšek. Pro bezpečný úchop jsou postranní části tubusu opatřeny neklouzavým pogumováním.
Vhodný pro osoby s brýlemi
Díky dioptrické korekci je binokulární dalekohled Bresser National Geographic 7x50 vhodný i pro osoby nosící brýle.
Snadné používání v terénu
Používání binokulárního dalekohledu Bresser National Geographic 7x50 není nijak složité. Například zaostřovací kolečko je velmi široké, snadno se s ním otáčí a má drážkovaný povrch, takže můžete zaostřovat i v rukavicích. Dalekohled Bresser National Geographic 7x50 je vybaven redukcí, která při dlouhodobých pozorováních umožňuje provést jeho montáž na stativ. Součástí sady je i brašna pro přepravu a uložení přístroje.
Základní charakteristiky:
Obsah sady:
Bresser National Geographic je společný projekt mezinárodní organizace National Geographic a německé společnosti Bresser, která vyrábí optické přístroje špičkové kvality. Byla to právě kvalita výrobků, na kterou se organizace National Geographic orientovala při hledání spolehlivého partnera pro výrobu teleskopů, binokulárních dalekohledů a příslušenství pod svým jménem. Řada National Geographic cílí na osoby vyznávající aktivní životní styl a s touhou poznávat svět kolem sebe.
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 4007922201382 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 20x22x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.09 kg |
| Typ hranolu | Porro |
| Zvětšení, x | 7 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 50 |
| Materiál optiky | BK-7 |
| Povrchová úprava čoček | plně potažený |
| Výstupní pupila, mm | 7.14 |
| Faktor stmívání | 18.71 |
| Relativní jas | 50.98 |
| Zorné pole, ° | 7 |
| Zorné pole, m/1000 m | 122 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 8 |
| Dioptrická korekce okuláru, dioptrií | ±5 |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 56 — 73 |
| Zaostřování | středové |
| Očnice | pryžové |
| Tělo | pogumovaný povrch |
| Rozsah provozní teploty, °C | -10 — 40 |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4" |
| Velikost | klasické |
| Možnosti použití | lov a rybaření, námořní |
| Pouzdro v sadě | yes |
| Montáž na stativ | yes |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | pouzdro |