











































| Kód: | 69669 |
| Výrobce: | Levenhuk |
| Cena s DPH : | 552,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 5905555005485 |
| hmotnost: | 0.282 |
Náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor H2 osvobodí vaše ruce a pomůže při jakékoli práci s drobnými předměty. Lupa je vybavena LED osvětlením a přídavnými čočkami o různých hodnotách zvětšení. K hlavě se bezpečně upevní pomocí praktické pružné čelenky. Zvětšení se pohybuje od 1,5x do 8x.
Náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor H2 se k hlavě upevňuje pomocí speciální čelenky s nastavitelnou délkou. Lupa je vybavena LED osvětlením, které slouží k nasvícení pracovní plochy. Pomocí přepínače na těle lupy můžete osvětlení dle potřeby zapínat a vypínat.
Můžete si vybrat kteroukoli ze čtyř dostupných pevných hodnot zvětšení. Zvětšení lze měnit kombinací hlavní čočky s přídavnými čočkami. Všechny optické prvky jsou vyrobeny ze speciálního optického polymerového skla a přenášejí ostrý a křišťálově jasný obraz v celém zorném poli.
Vlastnosti:
Souprava obsahuje:
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555005485 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 26x20x6 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.282 kg |
| Materiál optiky | optické polymerové sklo |
| Čočka, mm | 87x30 (2 kusy) |
| Průměr přídavných čoček, mm | 28 |
| Průměr čoček | 50 mm až 90 mm |
| Zvětšení, x | 1.5 — 8 |
| Zvětšení, x | 1,5/3/6,5/8 |
| Tělo | plast |
| Osvětlení je k dispozici | yes |
| S osvětlením | LED |
| Napájení | 2 baterie AAA (nejsou součástí balíčku) |
| Možnosti použití | oprava hodinek/šperků |
| Konstrukce | hlava |
| Další vlastnosti | 2 LED diody, 4krokové zvětšení |